FOSTEX T40RPmkII

Prevedenie: Biele, Sivé, Čierne [/hRada RP sú sluchátka ktoré verne reprodukujú všetky aspekty počúvaného materiálu , bez akéhokoľvek dodatočnéh zvukového zafarbenia a skreslenia. Hlavný cieľ pri ich vývine bola presnosť. Sú to slúchadlá pre monitoring pre nahrávacie štúdiá Je to rad slúchadiel, ktoré boli navrhnuté od začiatku tak aby ponúkali čo najširší frekvenčný rozsah, čím sa minimalizuje únava a takéto počúvanie Vám umožní presne analyzovať všetky aspekty vašej tvorivej produkcie. Konštrukcia je pohodlná s prepracovaným dizajnom. Bas je vždy silný a neskreslený aj pri vysokých úrovniach. Koženkou zabalené náušníky zvyšujú vynikajúcu zvukovú izoláciu. Využíva sa v tejto série slúchadiel unikátna Fostex RP technológia (regulovaná fáza priebehu). Táto technológia bola ešte viac posilnená s novom membránou RP (medená fólia leptaná polyamidovým filmom) ktorá poskytuje výbornú odolnosť voči vysokým vrcholom. Tento rad bol navrhnutý pre prácu a práve preto použité materiály a technológia zaručujú vysoký komfort a dlhú životnosť. Sú to slúchatká ktoré ponúkajú reálne audio informácie s prednesom solídnych basov,jasných stredov a vysokými výškami.

Shure SRH440

Prevedenie: Čierne (vysoký lesk),  Cherry (matný povrch) 

 

SPL-800 Ultra

Professional Studio Headphones.

he SRH440 Professional Studio Headphones from Shure provide exceptional sound reproduction and comfort.

Optimized for home and studio recording, SRH440 headphones reproduce accurate audio across an extended range.

Shure SRH940

Prevedenie: Čierne

 

SPL-800 Ultra

Uzavreté slúchadlá vhodné pre referenčný posluch s impedanciou 42 Ohm a frekvenčným rozsahom 5Hz – 30kHz. Nastaviteľná cirkulárna konštrukcia, pohodlné náušníky a pevné prevedenie robia zo slúchadiel Shure SRH940 výbornú voľbu pre štúdiové použitie. Slúchadlá majú bajonet pre pripojenie kábla, súčasťou balenia je rovný aj točený kábel a púzdro.


Marshall Major

Prevedenie: Čierne, Biele

 

Marshall Major

THE MAJOR ENCLOSES VAST AMOUNTS OF THE MASSIVE MARSHALL LEGACY. THE EXTERIOR OF THE HEADBAND IS MADE OUT OF THE SAME VINYL USED IN MARSHALL AMPLIFIERS AND IT BEARS THE ORIGINAL MARSHALL TEXTURE. BESIDES BEING STRAIGHT UP DAZZLING. THE MAJOR IS A SOLID WORKHORSE WITH GREAT STAMINA, DESIGNED WITH NON-STOP, ALL-DAY LISTENING IN MIND.

Marshall Monitor

Prevedenie: Čierne, Biele

 

Marshall Monitor

MONITOR EMBODIES THE POWER AND STRENGTH THAT IS MARSHALL IN A HEADPHONE WITH HI-FI PROWESS AND EPIC SOUND. THE FIRST-EVER OVER-EAR MODEL FROM MARSHALL HEADPHONES, THE MONITOR’S SLENDER OVER-EAR CONSTRUCTION DELIVERS SUPERIOR NOISE ISOLATION WITHOUT THE BULK, STAYING LIGHT ON YOUR EARS DURING THOSE LATE NIGHTS WORKING TRACKS OR LONG DAYS JUST WORKING.


Vzorková predajňa a obchod audio a video techniky.
TOP