FOSTEX PM 0.3d

Prevedenie: Biele, Čierne, Sivé (matný povrch)

Po modernizácií série PM (personal monitor) PM0.3 je najmenší člen rodiny. Svojim rozmerom a charakteristikou prednesu vyhovuje na bežné počúvanie MP3 nahrávok z PC alebo notebooku, tabletu či mobilu. Je to vlastne prvý výrobok Fostexu s riešením jedného zosilňovača pre pár reproduktorov.

Možnosť výberu z troch farebných kombinácií, bezkonkurenčný zvukový výkon v tejto triede a v neposlednom rade aj dostupná cena radia tento výrobok medzi najpredávanejšie pre menej náročných poslucháčov.

FOSTEX PM 0.4d

Prevedenie: Biele, Čierne, Sivé (matný povrch)

Fostex PM0.4d je nástupcom asi najúspešnejšieho modelu monitorov Fostex.

Je vyrobený z kvalitných materiálov a je príjemne ladený. Je to síce druhý najmenší člen série PM, ale napriek tomu dokáže presvedčiť aj náročnejších poslucháčov. Je vhodný hlavne do miništúdia, barov, ako prídavný reproduktor k TV, atď.

Podľa nás sa výborne hodí aj pre domáce kino. V našej posluchovej miestnosti je pripravená stála prezentácia zostavy 6.1. Znejú dostatočne silne a jasne. Jedna z najprestížnejších firiem pre muzikantské doplnky "KÖNIG MEYER" vyrába výborné závesné držiaky pod tieto reproduktory pod typovým označením KM24185 (viď. doplnky).

S ich použitím dokážete nastaviť tú najvhodnejšiu polohu.

Je to bezkonkurenčné riešenie do menších priestorov.

Dostupná cena, atraktívny vzhľad, trojfarebné prevedenie, skrátka je to TOP PRODUKT.

FOSTEX PM 0.5d

Prevedenie: Biele, Čierne

PM0.5d je tretím členom série PM (personal monitor). Využitie je podstate rovnaké ako u PM0.4d. Rozdiel je v sile a v mohutnejších basoch. Na spodku reproduktoru sa nachádzajú predvrtané otvory pre možné použitie závesného reproduktorového držiaku König meyer typ KM24185. (viď, doplnky).


FOSTEX PM641

Prevedenie: Biele, Sivé, Čierne

PM641 je 3-pásmový reproduktor od firmy Fostex vybavený 6,5“ basovým reproduktorom, 4“stredotónovým 3/4“vysokotónovým meničom. Vstup XLR a TRS si ocenia hlavne náročnejší poslucháči. Jej sila 50W(LF)18W(MF) a 18W(HF) je dosihnutý s troma nezávislými zosilňovačmi. Farebné prevedenie je čierne matné. Nakoľko meniče kvôli dosiahnutiu čo najlepšej reprodukcie sú usporiadané symetricky – asymetricky (stredové a výškové meniče sú symetricé vpravo a vľavo ale inak na ľavej strane ako na pravej strane. Reproduktor sa dá vhodne umiesniť nastojato ako i naležato. Prednes je prirodzený. Tenti výrobok je vhodný aj na profesionálne použitie ako monitor do nahrávacích štúdií.

FOSTEX PM841

Prevedenie: Biele, Sivé, Čierne

PM841 je 3-pásmový reproduktor od firmy Fostex vybavený 8“ basovým reproduktorom, 4“stredotónovým 3/4“vysokotónovým meničom. Časť MF a HF je vlastne použitý z najúspešnejšieho modelu PM0.4 a vlastne posilnený s mohutnými basmi. Je vlastne navyššie postavený produkt zo série PM. Vstup XLR a TRS si ocenia hlavne náročnejší poslucháči. Jej sila 60W(LF), 18W(MF) a 18W(HF) je dosihnutý s troma nezávislými zosilňovačmi. Farebné prevedenie je čierne matné. Nakoľko meniče kvôli dosiahnutiu čo najlepšej reprodukcie sú usporiadané symetricky – asymetricky (stredové a výškové meniče sú symetricé vpravo a vľavo ale odlišne na ľavej strane ako na pravej strane. Reproduktor sa dá vhodne umiesniť nastojato ako i naležato. Prednes je prirodzený. Tenti výrobok je vhodný aj na profesionálne použitie ako monitor do nahrávacích štúdií.

FOSTEX PX-5

Prevedenie: Biele, Sivé, Čierne

PX-5 je profesionálny monitor ktorý sa skladá z úplne nového 5,2“hlbokotónového a 1“ výškového meniča. Je vybavený digitálnym FIR filtrom ktorý realizuje bezprecedentnú presnú reprodukciu zvuku a dodáva svojej triede výnimočný zvukový výkon. Konštrukcia je dvojpásmový basreflex s dvomi nezávislými digitálnimi zosilňovačmi 35W (LF) a 18W (HF). Je to horúca novinka zatial sme nemali tú česť si ju otestovať.


Vzorková predajňa a obchod audio a video techniky.
TOP